Вiдкатнi ворота жалюзi нше в Мукачев - Будвельн матерали на Salexy.com.ua 10.04.2024

Вiдкатнi ворота жалюзi

27 650 грн.
Вiдкатнi ворота жалюзi

Відкатні ворота від виробника "Наша Хата" – це відмінна якість та європейський стиль. Переваги відкатних воріт від компанії виробника Наша Хата:
- Конструкція таких воріт досить надійна
- Ворота мають дуже високу стійкість до зламу.
- Не потрібно вичищати проїзд від снігу взимку.
- Відкатні ворота нададуть елітний вигляд, будь-якому будинку.
- Виготовлені з металу європейських виробників.

За більш детальнішою інформацією звертайтесь за телефоном: 068 099 73 61; (097) 027 50 10

Мукачеве

Авторизація

Схожі оголошення

 • 365 грн.
  Металев дашки та парапети вд виробника Наша Хата- це довговчний, високояксний та красивий матерал, який виготовляться шляхом згинання листового металу. Вам саме до нас!
 • 23 040 грн.
  Компаня Наша Хата йде з ногою у свт сучасност, створю моду на ворота паркани, радикально змню ринок послуг в огорожах. Ворота розпашн - це про стиль, яксть, а головне - для радост нашим клнтам!
 • 42 грн.
  Паркан з металевого штахетника - це дуже красиво акуратно, адже вдмнно вигляда як сам по соб, так в комбнац з ншими матералами. х чудово можна поднати з бетонними стовпчиками, цеглою чи плиткою.
 • 22 грн.
  Цегла Лего ма деальну геометрю, чткий розмр та штучний шов, тому при укладенн цегла деально приляга одна до одно. Чудова палтра кольорв. Вона звана на честь вдомого дитячого конструктора , тому що
 • 1 840 грн.
  Компаня Наша Хата виготовля суцльн стовпи, що мтують клнкерну цеглу. Вс стовпи та фундаменти мають стйке атмосферостйке покриття. Широка гама кольорв. Переваги: -швидкий монтаж; -надйнсть;