Блоки Премiум на паркан вiд Наша Хата Бетон, сумш в Мукачев - Будвельн матерали на Salexy.com.ua 10.04.2024

Блоки Премiум на паркан вiд Наша Хата

199 грн.
Блоки Премiум на паркан вiд Наша Хата

Блоки - це елегантне і сучасне поєднання стилю лофт з Вашим подвірям.

Якщо ви давно мрієте про новий дизайн, який точно буде неповторним, то це рішення уже чекає! Ми завжди готові створити з Вами неймовірне дизайнерське рішення. Гармонійний вигляд, чіткі форми та неймовірне поєднання кольорів. Такий варіант можна використовувати як і для масивних, високих огорож, так і для низьких парканів. Ви можете скомбінувати широкі блоки на стовпи, а вузькі на прольоти між ними для того щоб виділити стовпи, а можете зробити все в один рівень. Крім того блоки можна використати і в ландшафтному дизайні, наприклад клумби, чи зробити стильним елементом всередині будинку.

Телефонуйте : 06 ; 09

Мукачеве

Авторизація

Схожі оголошення

 • 22 грн.
  Цегла Лего ма деальну геометрю, чткий розмр та штучний шов, тому при укладенн цегла деально приляга одна до одно. Чудова палтра кольорв. Вона звана на честь вдомого дитячого конструктора , тому що
 • 1 030 грн.
  Блок Megа - це найбльший за розмрами блок - в цьому його фшка! Ма дуже гарний та естетичний вигляд. Це смливе, нове та гарне ршення для тих, хто любить бути першим! Чудове поднання кольорв.
 • 290 грн.
  Вигляд блоку De Luxe схожий на натуральний камнь. Якщо Ви любите природний вигляд на парканах, то цей блок допоможе Вам здйснити саме цю дею. В кнцевому результат Ви отримате фантастичний вигляд та
 • 365 грн.
  Металев дашки та парапети вд виробника Наша Хата- це довговчний, високояксний та красивий матерал, який виготовляться шляхом згинання листового металу. Вам саме до нас!
 • 23 040 грн.
  Компаня Наша Хата йде з ногою у свт сучасност, створю моду на ворота паркани, радикально змню ринок послуг в огорожах. Ворота розпашн - це про стиль, яксть, а головне - для радост нашим клнтам!