Паркан De Luxe на паркан Бетон, сумш в Мукачев - Будвельн матерали на Salexy.com.ua 10.04.2024

Паркан De Luxe на паркан

290 грн.
Паркан De Luxe на паркан

Вигляд блоку De Luxe схожий на натуральний камінь. Якщо Ви любите природний вигляд на парканах, то цей блок допоможе Вам здійснити саме цю ідею. В кінцевому результаті Ви отримаєте фантастичний вигляд та багато неймовірних емоцій. Лицева поверхня матеріалу має гарний презентабельний вигляд і не вимагає додаткового облицювання.

Компанія Наша Хата пропонує такі розміри:
38*22*16
38*38*16

Запитання та підтримка за телефоном: (097) 027 50 10; (068) 099 73 61

Мукачеве

Авторизація

Схожі оголошення

 • 22 грн.
  Цегла Лего ма деальну геометрю, чткий розмр та штучний шов, тому при укладенн цегла деально приляга одна до одно. Чудова палтра кольорв. Вона звана на честь вдомого дитячого конструктора , тому що
 • 1 030 грн.
  Блок Megа - це найбльший за розмрами блок - в цьому його фшка! Ма дуже гарний та естетичний вигляд. Це смливе, нове та гарне ршення для тих, хто любить бути першим! Чудове поднання кольорв.
 • 199 грн.
  Блоки - це елегантне сучасне поднання стилю лофт з Вашим подврям. Якщо ви давно мрте про новий дизайн, який точно буде неповторним, то це ршення уже чека! Ми завжди готов створити з Вами
 • 365 грн.
  Металев дашки та парапети вд виробника Наша Хата- це довговчний, високояксний та красивий матерал, який виготовляться шляхом згинання листового металу. Вам саме до нас!
 • 23 040 грн.
  Компаня Наша Хата йде з ногою у свт сучасност, створю моду на ворота паркани, радикально змню ринок послуг в огорожах. Ворота розпашн - це про стиль, яксть, а головне - для радост нашим клнтам!