Цегла Лего вiд Наша Хата Бетон, сумш в Мукачев - Будвельн матерали на Salexy.com.ua 10.04.2024

Цегла Лего вiд Наша Хата

22 грн.
Цегла Лего вiд Наша Хата

Цегла Лего має ідеальну геометрію, чіткий розмір та штучний шов, тому при укладенні цегла ідеально прилягає одна до одної. Чудова палітра кольорів.

Вона звана на честь відомого дитячого конструктора , тому що принцип з'єднання окремих елементів дуже схожий. Цегла не потребує розшивки.
Можна використовувати як ззовні (паркан, будинок, тераса), так і всередині (комини, декор).

Розміри:
25*12*6, 5

За детальнішою інформацією звертайтесь за телефоном: 068 099 73 61; (097) 027 50 10

Мукачеве

Авторизація

Схожі оголошення

 • 1 030 грн.
  Блок Megа - це найбльший за розмрами блок - в цьому його фшка! Ма дуже гарний та естетичний вигляд. Це смливе, нове та гарне ршення для тих, хто любить бути першим! Чудове поднання кольорв.
 • 290 грн.
  Вигляд блоку De Luxe схожий на натуральний камнь. Якщо Ви любите природний вигляд на парканах, то цей блок допоможе Вам здйснити саме цю дею. В кнцевому результат Ви отримате фантастичний вигляд та
 • 199 грн.
  Блоки - це елегантне сучасне поднання стилю лофт з Вашим подврям. Якщо ви давно мрте про новий дизайн, який точно буде неповторним, то це ршення уже чека! Ми завжди готов створити з Вами
 • 365 грн.
  Металев дашки та парапети вд виробника Наша Хата- це довговчний, високояксний та красивий матерал, який виготовляться шляхом згинання листового металу. Вам саме до нас!
 • 23 040 грн.
  Компаня Наша Хата йде з ногою у свт сучасност, створю моду на ворота паркани, радикально змню ринок послуг в огорожах. Ворота розпашн - це про стиль, яксть, а головне - для радост нашим клнтам!